Tisková
a kopírovací řešení

Tisková a kopírovací řešení: Poskytujeme komplexní služby a řešení - od analýzy současného stavu, návrhu ideálního řešení až po konečnou realizaci.

Multifunkční zařízení

Multifunkční zařízení černobílé nebo barevné jsou určeny pro kancelářské využití, kde nahradí síťové tiskárny, kopírky, skenery a faxy. Oboustranný tisk je u některých modelů volitelným příslušenstvím nebo je standardní součástí stroje.

Kancelářské tiskárny

Laserové tiskárny černobílé nebo barevné pro každé využití doma i v kanceláři. Oproti inkoustovým tiskárnám přitom nabízí mnohem lepší ekonomiku provozu a ostrý tisk i na běžný kancelářský papír.

Kancelářská technika

Kancelářská technika umožňuje upravit pořízené dokumenty k prezentaci vaší firmy nebo spolehlivě chránit Vaše důvěrné informace pomocí skartace dokumentů.

Nájem zařízení

V posledních letech se velmi oblíbenou službou stává smlouva o nájmu, servisu a údržbě. Tato smlouva je jedinečná v tom, že si zákazník může na dobu určitou pronajmout multifunkční zařízení a nemusí platit žádné pořizovací náklady. Zákazník platí fixní paušální cenu za zařízení a cenu za pořízené kopie nebo výtisk. V ceně je zahrnuta kompletní služba, jako je dodávka spotřebního materiálu (tonery, obrazové jednotky, případně i papír), náhradní díly, pravidelný servis a práce technika. Po celou dobu smlouvy ručí společnost TP Net nejenom za zařízení, ale především za jeho provoz. Zákazníka tedy nemohou překvapit neplánované a nečekané servisní náklady.

Kontaktujte násKontaktujte nás

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo o jakékoliv bližší informace,
neváhejte a kontaktujte nás

 

na telefonním čísle:
+420 734 613 476

 

nebo na e-mailové adrese:
 

RegionRegion

Naši certifikovaní profesionálové jsou Vám k dispozici v celém Ústeckém kraji a také v Praze!

 

DLOUHODOBĚ PŮSOBÍME VE MĚSTECH:

Teplice, Ústí nad Labem, Most, Bílina, Chomutov, Děčín, Litoměřice, Roudnice nad Labem, a mnoho dalších...