Účetní systém
Money S3

Money S3 - Účetní program podle Vašich pravidel!

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy v České republice. Zároveň je přehledným, jednoduchým a rychlým programem, tudíž je vhodný pro široké spektrum zákazníků napříč všemi obory, od nákupu a prodeje až po výrobu a služby (účetní, ekonomové, obchodníci, manažeři apod.). Mezi jeho typické uživatele patří podnikatelé, drobní živnostníci, prodejci, poskytovatelé služeb, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě také účetní firmy. V nabídce jsou také varianty pro neziskové organizace a školy.

Money S3 získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení účetního programu v praxi. Všechny varianty programu lze získat při velmi dobrém poměru cena-výkon.

Účetní program Money S3 je nabízen ve formě cenově zvýhodněných kompletů, které vyhovují konkrétním potřebám zákazníků. Výhodou tohoto ekonomického softwaru je možnost jeho postupného rozšiřování o další doplňky a moduly. Implementujeme a nainstalujeme jej dokonale podle potřeb Vaší firmy.

Money S3 vyniká mezi účetními programy přehledným a rychlým ovládáním a přívětivým vzhledem. Grafické rozhraní jsme vyvinuli ve spolupráci s uživateli. Díky tomu jim vychází maximálně vstříc

Money S3 má velmi dobře zajištěnou servisní síť a technickou podporu včetně pravidelné aktualizace, instalace, servisu a poradenství pravidelnou aktualizaci po celém území ČR. Pro potřeby Ústeckého kraje jsme tu pro Vás my, proto neváhejte kontaktovat naše odborné konzultační a prodejní centrum!

Proč právě Money S3?

  • Účetnictví je vyvíjeno ve spolupráci s uživateli.
  • Přehledné rozhraní = efektivita práce.
  • Daňová evidence i podvojné účetnictví.
  • Fakturace, sklady, objednávky, mzdy, majetek a mnoho dalšího…
  • Bezplatná technická podpora, legislativní aktualizace.

Školení/Kurzy pro Money S3

Jedním ze základních požadavků na efektivitu práce s účetním programem je znalost prostředků, které ke své práci využíváte. Jen jejich dokonalou znalostí dosáhnete maximální efektivity Vaší práce a následného snížení režijních nákladů. Výuka metodou pokus/omyl Vás může vyjít dost draze. Proto jsme pro Vás připravili celou řadu kurzů, které mají pomoci naučit Vaše zaměstnance rychle a efektivně pracovat v účetním programu Money S3.

Více o účetním systému Money S3  

Účetní systém Money S3

Kontaktujte násKontaktujte nás

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo o jakékoliv bližší informace,
neváhejte a kontaktujte nás

 

na telefonním čísle:
+420 734 613 476

 

nebo na e-mailové adrese:
 

RegionRegion

Naši certifikovaní profesionálové jsou Vám k dispozici v celém Ústeckém kraji a také v Praze!

 

DLOUHODOBĚ PŮSOBÍME VE MĚSTECH:

Teplice, Ústí nad Labem, Most, Bílina, Chomutov, Děčín, Litoměřice, Roudnice nad Labem, a mnoho dalších...