Informační systém
Money S4

Informační systém Money S4 – ERP informační systém (nejen) pro střední společnosti

Informační systém Money S4 je ideální pro společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti ERP podle svých potřeb, bohaté možnosti nastavení, snadnou ovladatelnost, rychlou instalaci systému a rozumné pořizovací náklady. Využívá se také pro vedení účetnictví a daňového poradenství. Typickým uživatelem ERP Money S4 je společnost používající až 10 PC se stovkami tisíc a více dokladů ročně.

Přestože podnikový informační systém Money S4 nabízí opravdu mnoho funkcí, ovládání je pozoruhodně snadné. Díky tomu si s ním i nový uživatel poradí snadno a rychle. A jestli jste už pracovali například s Money S3, oceníte podobný vzhled i logiku práce. Vzhledem i funkčností se podobá jiným programům v operačním systému Windows, zejména balíku Microsoft Office, které jsou běžným uživatelům známé a blízké.

Uživatelé účetního programu Money S3, kteří v rámci vývoje firmy potřebují větší informační systém podniku, ocení plynulý přechod na Money S4. Na Money S4 lze přejít bez problémů kdykoliv během fiskálního roku. Zároveň lze z tohoto systému plynule přejít na Money S5 – informační systém, který je využíván velkými firmami, či podniky vyžadující vysokou míru individuality.

Money S4 je podnikový informační systém pro společnosti, které očekávají vysokou míru přizpůsobivosti díky bohatým možnostem nastavení systému podle potřeb zákazníka, snadnou ovladatelnost po základním zaškolení a rychlou instalaci systému.

Proč právě Money S4?

  •    Bezpečné uložení souborů do databáze
  •    Komunikaci s daty poskytovanými státní správou
  •    Lustrace obchodních partnerů
  •    XML komunikace, datové schránky, nebo export dat

Školení/Kurzy pro Money S4

Jedním ze základních požadavků na efektivitu práce s účetním programem je znalost prostředků, které ke své práci využíváte. Jen jejich dokonalou znalostí dosáhnete maximální efektivity vaší práce a následného snížení režijních nákladů.

Účetní programy patří obsahem svých funkcí k nejsložitějším počítačovým programům. Navíc nepracujete pouze s daty, ale v řadě ohledů přímo s finančními prostředky vaší firmy. Výuka metodou pokus/omyl může často vyjít dost draze. Proto jsme pro vás připravili celou řadu kurzů, které mají pomoci naučit vaše zaměstnance rychle a efektivně pracovat v účetním programu Money S4.

Více o informačním systému Money S4  

Informační systém Money S4

Kontaktujte násKontaktujte nás

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo o jakékoliv bližší informace,
neváhejte a kontaktujte nás

 

na telefonním čísle:
+420 734 613 476

 

nebo na e-mailové adrese:
 

RegionRegion

Naši certifikovaní profesionálové jsou Vám k dispozici v celém Ústeckém kraji a také v Praze!

 

DLOUHODOBĚ PŮSOBÍME VE MĚSTECH:

Teplice, Ústí nad Labem, Most, Bílina, Chomutov, Děčín, Litoměřice, Roudnice nad Labem, a mnoho dalších...