Pokladní systém
Prodejna

Prodejna SQL – pokladní systém pro všechny typy prodejen!

Prodejna SQL je robustní PC pokladní systém určený pro široké spektrum prodejen. Od drobných provozoven a stylových butiků s jedním či několika pokladními místy až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce. Využití najde všude tam, kde je požadována maximální ergonomie práce a nadstandardní funkce pro podporu prodeje (slevy, zákaznické karty, cenové akce).

Stavebnicová architektura a rozšiřitelnost (škálovatelnost) předurčují Pokladní systém Prodejna i pro nasazení do maloobchodních řetězců, vyžadujících centrální správu dat a vzdálený monitoring všech prodejen až na úroveň pokladen. Pokladní systém Prodejna je z důvodu uživatelského komfortu a možného použití speciálního POS hardwaru rozdělená do dvou částí, manažerské a prodejní sekce.

Manažerská část je určená pro nastavení všech parametrů prodeje a komunikace. Zadáváte zde přístupová práva, připojujete externí součásti pokladního systému (peněžní zásuvky, bankovní tiskárny, zákaznické displeje), nastavujete komunikaci s ekonomickým systémem.

Pokladní počítač může současně komunikovat prostřednictvím sítě internet se skladovým systémem Money (S3, S4, S5), kde je možné pomocí produktu Pokladního systému Prodejna Centrála nahrávat data a nastavovat potřebné parametry prodeje na všech prodejních místech rozsáhlé sítě prodejen.

Větší maloobchodní prodejní řetězce mají požadavek na centrální řízení prodejního řetězce se vzdáleným monitoringem a jednotnou správou obchodní a cenové politiky až do úrovně skladů a objednávek. Důležitý je i propracovaný systém přístupových práv, omezující krádeže a chyby obsluhy.

Pro řízení rozsáhlého maloobchodního řetězce je ideální doplnit Pokladní systém Prodejna o logistické moduly informačního systému Money. V praxi to znamená, že centrála je schopná provádět monitoring všech filiálek, včetně stavu jejich skladů, podle rozsahu a nastavení systému až na úroveň jednotlivých prodejních míst. Pokud má obchodní řetězec zavedený věrnostní zákaznický systém či jiný systém slev závislý na odběrech, mohou být údaje o zákaznících sdíleny všemi pokladními místy zapojenými do obchodního řetězce.

Více o pokladním systému Prodejna  

Pokladní systém Prodejna

Kontaktujte násKontaktujte nás

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo o jakékoliv bližší informace,
neváhejte a kontaktujte nás

 

na telefonním čísle:
+420 734 613 476

 

nebo na e-mailové adrese:
 

RegionRegion

Naši certifikovaní profesionálové jsou Vám k dispozici v celém Ústeckém kraji a také v Praze!

 

DLOUHODOBĚ PŮSOBÍME VE MĚSTECH:

Teplice, Ústí nad Labem, Most, Bílina, Chomutov, Děčín, Litoměřice, Roudnice nad Labem, a mnoho dalších...