Pár slov o společnosti
nabízející nejen výpočetní techniku

Firma Pavel Prosický – TP Net vznikla v Ústí nad Labem v květnu roku 2010. Od jejího založení firma sídlí v Teplicích ve Hřbitovní ulici, přičemž působí v celém Ústeckém kraji a v Praze.

 

TP Net  se věnuje mnoha oborům činnosti, jako příklad uvádíme:

  • Podnikové aplikace a řešení
  • Prezentační technika a školení
  • Správa IT
  • Tisková a kopírovací řešení

 

Veškeré oblasti, kterým se společnost TP Net věnuje, naleznete v záložce "Produkty".

Spolupracujeme s předními republikovými výrobci a dodavateli, u kterých získáváme odborné certifikáty, které potvrzují vysoké kompetence našich zaměstnanců.  Mezi nejvýznamnější patří  společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s., Consulta Bürotechnik s.r.o., ESET software spol. s r. o. a mnoho dalších.

Cílem aktivit naší společnosti je poskytovat ty nejlepší technologie, které jsou na trhu dostupné. Tyto produkty a technologie pak doplňujeme vysokým standardem doprovodných služeb tak, abychom přirozeným způsobem podporovali naše zákazníky jak z oblasti soukromého sektoru, tak v oblasti státní zprávy a školství.

LET ZKUŠENOSTÍ

LET ZKUŠENOSTÍ

ZÁKAZNÍKŮ

ZÁKAZNÍKŮ

INSTALACÍ MONEY

INSTALACÍ MONEY

ERP MONEY MODULŮ

ERP MONEY MODULŮ

Výpočetní technika, podnikové systémy, ...
od stabilní dynamické společnosti

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející společnost orientující se na potřeby malých a středně velkých firem. U našich klientů se snažíme o osobní přístup a naší prioritou je zastat roli spolehlivého partnera v oblasti nejen výpočetní techniky, informačních a prezentačních technologií. Klademe důraz na dostupnost a efektivitu poskytovaných služeb.

 

OSOBNÍ PŘÍSTUPOSOBNÍ PŘÍSTUP
DOSTUPNOSTDOSTUPNOST
SPOLEHLIVOSTSPOLEHLIVOST
EFEKTIVITAEFEKTIVITA