Informační systém
Money S5

Money S5 – ERP informační systém (nejen) pro větší společnosti

Informační systém, který se plně přizpůsobuje uživateli. Vyberte si řešení pro vaši firmu!

Informační systém Money S5 je nejrychlejší a nejvýkonnější informační systém z řady účetních a ERP systémů Money. MS SQL Server 2005/2008, špičkové technologie, maximální zabezpečení dat, dokonalé uživatelské prostředí a nadstandardní otevřenost zaručují okamžitý přístup ke klíčovým informacím, který tento ERP informační systém poskytuje pro řízení větších podniků.

Vyhovuje všem společnostem, které potřebují robustní, výkonné a bezpečné ERP řešení s vysokou mírou přizpůsobivosti při řízení individuálních firemních procesů. Řadu uživatelů proto tvoří i malé společnosti s velmi specifickými požadavky.

ERP Money S5 byl dále úspěšně nasazen v maloobchodu, velkoobchodu, výrobě, při prodeji na internetu a mobilním prodeji, v účetních společnostech, nestátních neziskových organizacích, servisech, půjčovnách, potravinářství, farmaceutickém průmyslu a v dalších oblastech.

ERP podnikový informační systém Money S5 má typické uživatele mezi společnostmi, které potřebují řešit složité vnitrofiremní procesy a předpokládají individuální přístup. Systém zvládá jak desítky současně přistupujících uživatelů, tak velké množství dat.

V ERP Money S5 najdete kromě účetních modulů specializovaná řešení, typická pro moderní systémy – business intelligence, řízení projektů apod., včetně řady speciálních modulů, jako jsou například výkazy EKO-KOM, elektroodpady Retela a další. Díky architektuře informačního systému je nastavení na míru i u velmi složitých vnitrofiremních procesů rychlé a jednoduché.

Pokud vyžadujete rozsáhlé možnosti ERP systému a chcete současně sestavit jeho moduly a funkce přesně podle vlastních potřeb, potřebujete zajistit některé specifické firemní procesy nebo vyžadujete skutečně individuální přístup, je pro vás nejvhodnější právě informační systém Money S5. Příprava nových funkcí je rychlá a snadná a díky možnosti přesného výběru modulů i jejich jednotlivých součástí nemusíte platit za funkce, které nevyužijete.

V rámci ročního maintenance uživatelé Money S5 získávají pravidelnou legislativní i funkční aktualizaci systému. Služba zaručuje legislativní správnost Money S5, které je vždy v souladu se stále se měnícími českými zákony. Kromě toho systém rozšiřujeme o nové funkce a rozšíření, z nichž velká část je zdarma pro stávající uživatele.

Školení/Kurzy pro Money S5

Jedním ze základních požadavků na efektivitu práce s účetním programem je znalost prostředků, které ke své práci využíváte. Jen jejich dokonalou znalostí dosáhnete maximální efektivity vaší práce a následného snížení režijních nákladů.

Účetní programy patří obsahem svých funkcí k nejsložitějším počítačovým programům. Navíc nepracujete pouze s daty, ale v řadě ohledů přímo s finančními prostředky vaší firmy. Výuka metodou pokus/omyl může často vyjít dost draze. Proto jsme pro vás připravili celou řadu kurzů, které mají pomoci naučit vaše zaměstnance rychle a efektivně pracovat v účetním programu Money S5.

Více o informačním systému Money S5  

Informační systém Money S5

Kontaktujte násKontaktujte nás

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo o jakékoliv bližší informace,
neváhejte a kontaktujte nás

 

na telefonním čísle:
+420 734 613 476

 

nebo na e-mailové adrese:
 

RegionRegion

Naši certifikovaní profesionálové jsou Vám k dispozici v celém Ústeckém kraji a také v Praze!

 

DLOUHODOBĚ PŮSOBÍME VE MĚSTECH:

Teplice, Ústí nad Labem, Most, Bílina, Chomutov, Děčín, Litoměřice, Roudnice nad Labem, a mnoho dalších...